Yavru Maymun

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yavru Maymun Oyunu Oyna

Yavru Maymun ; Sevimli yavru maymuna bakım yaparak onu mutlu etmelisiniz. Annesinden ayrı olan maymuna bakım yaparak onu temizleyin ve mutlu edin. Maymuna nasıl bakım yapacağınızı seçeneklerden göreceksiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Yavru Maymun Oyunu 2398 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -14 Maymun Oyunları

Yavru Maymun Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Maymun Zıplayan Maymun Zıp zıp zıplamak isteyen maymun ile en yükseklere zıplayacaksınız. Maymun zıplamayı çok seviyor. Yere düşmeden maymunu zıplatın. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Zıpla Maymun Zıpla Zıpla Maymun Zıpla Maymun ile yukarı taraftan gelen balonlara basarak en yükseğe çıkmaya çalışıyorsunuz. Kuşların da üzerine basın ve böylelikle daha kolay yukarıya ulaşın. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Yumurcak Maymun Yumurcak Maymun Yumurcak maymun küçük olmasına rağmen bir çok maceranın üstesinden geliyor. Yumurcak maymun ile bütün etapları geçerek oyunu tamamlamanız gerekiyor. Yumurcak maymun etapları geçerken soru işaretli kutuları patlatıyor ve daha fazla silahlar alıyor. Yumurcak maymun Yön tuşları ilerliyor, alınan silahları Space tuşu ile kullanıyor. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Yavru Maymun Yavru Maymun Sevimli yavru maymuna bakım yaparak onu mutlu etmelisiniz. Annesinden ayrı olan maymuna bakım yaparak onu temizleyin ve mutlu edin. Maymuna nasıl bakım yapacağınızı seçeneklerden göreceksiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Süperman Maymun Süperman Maymun Süperman maymun ile bütün balonları ve baloncukları patlatmanız gerekiyor. Balonları patlatmak isteyen Süperman maymun çok güçlü. Bütün balonları patlatmanız gerekiyor. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Örümcek Maymun Örümcek Maymun Örümcek maymun ile ormanda ki bütün muzları ve diğer eşyaları toplamanız gerekiyor. Örümcek maymun çok hızlı hareket edebiliyor. Hızlı hareket edin ve muzları toplayın. Örümcek maymununu Mouse ile kontrol edebilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Nişancı Maymun Nişancı Maymun Nişancı maymun tarafından fırlatılan kuklaları kaynar kazana göndermelisinz. Kuklaları kazan ulaşamadan havada asılı olan ödülleri toplarsanız ek puanlar alırsınız. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Muzcu Nişancı Maymun Muzcu Nişancı Maymun Muzcu maymun ile elinizdeki muzları toteme atmanız gerekiyor. Muzcu maymun bütün muzları fırlatıyor ve oyunu kazanıyor. Muzcu maymunu Yön tuşları ile kullanabilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Muz Hırsızı Maymunlar Muz Hırsızı Maymunlar Maymunlar bu sefer ekip işi yaparak gorilin bütün muzlarını araklamak istiyorlar. Goril geçen sefer çalınan muzlarından sonra daha dikkatli ve daha öfkelidir. Bütün maymunları kullanın ve gorilin çuvalından bütün muzları çalın. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Maymun Zuma Maymun Zuma Maymunlar ile çok eğlenceli bir zuma oyunu oynayacaksınız. MAymunların ağzına aynı renge sahip topu yollamanız gerekiyor. 3 aynı renkli top patlıyor. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.