Maymun Oyunları

0/1

Maymun Oyunları Maymun oyunları birçok maymun oyunu bulunan sitemizde sizler için yeni maymun oyunları ve güzel maymun oyunları ekleyen maymun oyunları oyna siteniz.

Maymun Tokatla Maymun Tokatla Yaramazlık yapan sevimli maymunu tokatlayabileceğiniz mükemmel bir oyun ile karşınızdayız. Yaramaz maymun yaramazlık yaptı ve sizde onu cezalandırmak için tokatlıyorsunuz. Yaramaz maymunu Mouse ile tokatlayabilirsiniz. Çok hızlı bir tokat vurmalısınız. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Yavru Maymun Yavru Maymun Sevimli yavru maymuna bakım yaparak onu mutlu etmelisiniz. Annesinden ayrı olan maymuna bakım yaparak onu temizleyin ve mutlu edin. Maymuna nasıl bakım yapacağınızı seçeneklerden göreceksiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Bebek Maymun Bebek Maymun Bebek olan minik yavru maymunun ihtiyaçlarını gidermelisiniz. Bebek maymun sevgiye ve bakıma ihtiyacı var. Bebek maymunu yetiştirin. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Örümcek Maymun Örümcek Maymun Örümcek maymun ile ormanda ki bütün muzları ve diğer eşyaları toplamanız gerekiyor. Örümcek maymun çok hızlı hareket edebiliyor. Hızlı hareket edin ve muzları toplayın. Örümcek maymununu Mouse ile kontrol edebilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Maceracı Maymun Maceracı Maymun Maceracı maymun ile etapları tamamlayarak kupa şeklinde ki hazineyi alman gerekiyor. Maceracı maymun çok hızlı ilerliyor. Maymunu W,A,S,D tuşları ile yönlendirebiliyorsunuz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Maymun Adası Maymun Adası Maymun adasına birçok maymun ve diğer hayvanların arasında sevimli maymununuz ile ilerliyorsunuz. Sevimli maymun ile diğer hayvanlar ve engellere çarpmadan ilerleyin. Maymun adasında ki maceralar sizi bekliyor. Maymunu Yön tuşları ile kontrol ederek, Space tuşu ile zıplatabilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Aşçı Maymun Aşçı Maymun Aşçı maymun yemek yapmayı çok seviyor. Aşçı maymun ile lezzetli yemekler yaparak, lokantanıza gelen müşterinize satacaksınız. Aşçı maymun ile ne kadar çok yemek satarsanız o kadar çok başarılı olursunuz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Zıplayan Maymun Zıplayan Maymun Zıp zıp zıplamak isteyen maymun ile en yükseklere zıplayacaksınız. Maymun zıplamayı çok seviyor. Yere düşmeden maymunu zıplatın. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Maymun Bisikleti Maymun Bisikleti Bisikleti ile ilerleyen maymun çok eğleniyor. Bisikletçi maymun ile bütün bölümleri geçerek oyunu kazanmaya bakın. Oyunda karşınıza çıkan engellere çok dikkat edin. Bisikletçi maymunu Yön tuşları ile kontrol edebilir, Enter tuşu ile bisikletin yönünü değiştirebilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Maymun Bahçesi Maymun Bahçesi Maymun bahçesinde macera dolu bir oyun sizi bekliyor. Maymunlar Hindistan cevizlerini çok seviyor. Maymunlar ile aynı renge sahip 3 farklı Hindistan cevizini patlatmanız gerekiyor. Bütün cevizleri patlatın ve yüksek skorlar yapın. Yukarıdan gelen muzları patlatırsanız daha yüksek puan alabilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Yumurcak Maymun Yumurcak Maymun Yumurcak maymun küçük olmasına rağmen bir çok maceranın üstesinden geliyor. Yumurcak maymun ile bütün etapları geçerek oyunu tamamlamanız gerekiyor. Yumurcak maymun etapları geçerken soru işaretli kutuları patlatıyor ve daha fazla silahlar alıyor. Yumurcak maymun Yön tuşları ilerliyor, alınan silahları Space tuşu ile kullanıyor. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Muzcu Nişancı Maymun Muzcu Nişancı Maymun Muzcu maymun ile elinizdeki muzları toteme atmanız gerekiyor. Muzcu maymun bütün muzları fırlatıyor ve oyunu kazanıyor. Muzcu maymunu Yön tuşları ile kullanabilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Hırsız Maymunlar Hırsız Maymunlar Hırsız maymunlar bütün muzları çalmak istiyor. Gorillerin olan muzları çalmalısınız. Goriller çok güçlü ve muzlarını kaptırmak istemiyor. Çuvalda bulunan muzları gorillere çaktırmadan almalısınız. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Muz Hırsızı Maymunlar Muz Hırsızı Maymunlar Maymunlar bu sefer ekip işi yaparak gorilin bütün muzlarını araklamak istiyorlar. Goril geçen sefer çalınan muzlarından sonra daha dikkatli ve daha öfkelidir. Bütün maymunları kullanın ve gorilin çuvalından bütün muzları çalın. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Süperman Maymun Süperman Maymun Süperman maymun ile bütün balonları ve baloncukları patlatmanız gerekiyor. Balonları patlatmak isteyen Süperman maymun çok güçlü. Bütün balonları patlatmanız gerekiyor. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Dövüşçü Maymun Dövüşçü Maymun Dövüşçü maymununuzu kontrol edipn ve size verilen görevleri tamamlayın. Dövüşçü maymun ile bütün düşmanlarınızı pataklamalısınız. Dövüşçü maymunu Yön tuşları ile hızlıca hareket ettirin ve bütün görevleri tamamlayın. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Maymun Balon Patlatma Maymun Balon Patlatma Balonları vurmak isteyen balon ile bütün balonları vurmanız gerekiyor. Ok atarak bütün balonları vurun. Sınırlı sayıda ok olduğundan dolayı bütün okları isabet ile hedefe yollamalısınız. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Maymun Arabası Maymun Arabası Maymun arabası ile ormanda gezintiye çıkıyorsunuz. Maymun arabası ile zorlu yollarda ilerleyin ve muzları toplayın. Muzları topladıkça daha yüksek puan alacaksınız. Maymun arabasını dikkatlice kontrol etmelisiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

0/1