Macera Oyunları

0/0

Macera Oyunları Macera oyunları ekleyen maymun oyunları sitenizde aksiyon oyunları, 3d macera oyunları, yeni macera oyunları bulabilirsiniz.

Mutant Canavarlar Mutant Canavarlar Mutant canavarlar anlaşamadılar ve amansız bir kavgaya tutuştular. Oyunda yapman gereken mutant köpeğiyle karşınızdaki mutant canavarını dize getirmek. Oyunu Mouse ile oynayabilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Gizli Hazine Gizli Hazine Mağarada bir hazine var ve bu hazinenin yerini kimse bilmiyor. Hazineye ulaşabilmek için oyundaki nesneleri doğru şekilde kullanmalısın. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Işın Kafa Işın Kafa Bilim adamlarının yaptıkları deney sonucu yanlışlıkla meydana gelen kafa ışınlanma yeteneğine sahiptir. Işınlandığı yerdeki varlıklara hızla çarparak parçalamaktadır. Polis ve makineli tüfeklerden korunarak çıkış noktasına ulaşmak için Mouse kullanabilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Taş Devri Adamı Taş Devri Adamı İlk çağlarda yaşayan eski çağ adamı bir eski çağ kadınına aşık oluyor. Ona ulaşmak için çeşitli engelleri geçen ve düşmanlar ile savaşan adamımıza yardım etmeliyiz. Oyunu Mouse kontrolleri ile oynayabilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Ninja Fare Ninja Fare Karnı acıkan faremiz sandviç peşindedir. Kendisine atılan sandviçleri keserek yemeye çalışıyor. Bu oyunda Mouse kullanarak sandviçleri kesmeli ve farenin karnını doyurmalısınız. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Zombi İstilası Zombi İstilası Zombiler koca bir şehri rehin almıştır. İstilacı zombiler normal yollar ile ölmediği için özel bir gülle silahı ile ateş ederek zombileri öldürmelisiniz. Oyun kontrollerini Mouse ile sağlayabilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Mücevher Hırsızı Mücevher Hırsızı Kırmızı bir topun içerisine giren zeki hırsız yuvarlanarak tüm mücevherleri çalmayı planlamaktadır. Yön tuşları ile hırsıza yardım etmeli mücevherlerin olduğu noktalara topu tuvarlamalısınız. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Dehşet İşkence Dehşet İşkence Ülkede çıkan iç savaş esnasında esir aldığınız savaş suçlularını sorguya çekiyorsunuz. Konuşturmak için birbirinden acımasız işkenceler yapmanız gerekiyor. Mouse yardımı ile bu oyunu oynayabilirsiniz. 13 Yaş altı için uygun değildir. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Casus Kadın Casus Kadın Özel yetiştirilmiş casus kadın düşman ülkeye bilgi toplamak için gönderiliyor. Casusluk esnasında fark edilirse çatışmaya girmesi gerekebilir. Tüm düşmanlarınızı öldürdükten sonra diğer bölümlere geçebilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

Skorsky Savaş Helikopteri Skorsky Savaş Helikopteri Skorsky dünyanın en çok tercih edilen savaş helikopterlerinden birisidir. Bu helipkoteri kullanacak pilotlar aylar süren zorlu bir eğitimden geçmektedir. Eğitimin verildiği merkezden en yüksek notu alarak mezun olduğunuz için en gözde helikopter size veriliyor ve düşmanları yok etmeniz isteniyor. Oyunu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

S.W.A.T Baskın S.W.A.T Baskın Karakterini kontrol ederek diğer ekip arkadaşların ile birlikte baskın yaptığınız noktadaki düşmenları yok etmelisin. Düşman takımına yönelik stratejik düşünmeli ve ataklarını ona göre ayarlamalısın. Karakterini W, A, S ve D tuşları ile yönetebilir, Mouse yardımı ile ateş edebilirsin. Maymun Oyunları için doğru adrestesiniz Maymun Oyunları Oyna için en doğru adres Maymun Oyunları sitesidir.

0/0